۶۰۰۰متر زمین

4 روز قبل در تهران
کد آگهی : 41676
    نوعاجاره
    استانتهران
    قیمت فروشتماس بگیرید

۶۰۰۰متر زمین

دارای ۲۰۰متر سوله
داری برق۳فاز باتوان بالا
اب برف گاز
کانکس
انبار دادای جنس هست
اتاق کارگری
درصورت تمایل پیامک بزنید  09385272830خرید زمین بهتر است یا آپارتمان؟

سرمایه گذاران در حوزه مسکن معمولا با یک سرمایه اولیه نسبی و تقریبا کلان وارد این بازار سرمایه گذاری می شوند. این مقاله آن ها را از مشکلاتی مانند وام و پرداخت اقساط و افت شدید قیمت ها نجات می دهد. آن ها به واسطه داشتن سرمایه اولیه به دنبال انتخاب می روند. برای سرمایه گذاران،

زمین به صورت سودآوری بلند مدت و آپارتمان برای سرمایه گذاری کوتاه مدت انتخاب می شود‌.
اغلب زمین ها با گذشت مدت زمان طولانی، سود زیادی را با خود به همراه دارند اما آپارتمان ها با گذشت زمان، به دلیل استهلاک و خرابی، سود آنچنانی در مقایسه با زمین ها نداشته و به همین دلیل برای سرمایه گذاری کوتاه مدت انتخاب می شوند.

زمین بخریم یا خانه کلنگی
در هنگام تصمیم گیری برای خرید خانه کلنگی همانند خرید زمین، باید بلند مدت بودن این سرمایه گذاری را مد نظر قرار داد. سرمایه گذاران در صورتی خانه کلنگی را مورد انتخاب قرار می دهند، که سرمایه ای برای بازسازی آن داشته باشند. بدون وجود سرمایه، انتخاب خانه کلنگی کار اشتباه و نادرستی خواهد بود، چرا که سود بدست آمده از طریق خرید خانه کلنگی پس از ساخت و بازسازی آن امکان پذیر خواهد بود.

در خرید خانه کلنگی مواردی مثل موقعیت ملک، سن خانه، متراژ، زمان خرید، سند و کارهای حقوقی و امتیازات ملک مورد توجه قرار می گیرد. در خرید زمین نیز شمالی یا جنوبی بودن آن و همچنین اندازه زمین مهم بوده ولی به دلیل سودآوری زیاد این املاک، معمولا این موارد خیلی در اولویت قرار نمی گیرند. این اولویت ها برای خرید خانه کلنگی بیشتر به چشم می آیند.

پس از تحقیقات محلی و بررسی قسمت های بیرونی ملک مورد نظر، توصیه می شود شرایط اقتصادی جامعه و قیمت های روز بررسی شود. بعد از این کارها می بایست بخش های داخلی خانه بررسی شوند. بخش های داخلی ملک مانند سیستم فاضلاب و لوله کشی، سیم کشی ساختمان، سیستم سرمایشی گرمایشی، نورگیر بودن، کابینت ها و آشپزخانه، سرویس بهداشتی، سقف و ایزوگام و بررسی درب ها مورد توجه قرار می گیرند.

خرید زمین بهتر است یا آپارتمان
سرمایه گذاری روی زمین به مراتب بهتر از سرمایه گذاری بر آپارتمان می باشد. آپارتمان ها به سرعت در حال ساخت بوده و آپارتمان های نوساز جای موارد قدیمی را می گیرند. از آن طرف زمین ماهیت خود را در طی سال ها تغییر نمی دهد، اما آپارتمان طی مدت زمانی دچار استهلاک شده و دچار آسیب هایی می گردد.

خرید آپارتمان و زمین نیاز به یک بودجه مشخص دارد. با این حال بودجه مورد نیاز برای آپارتمان گاهی بیشتر از زمین خواهد بود، چرا که احتمالا آپارتمان خریداری شده، دچار نقایص و مشکلاتی بوده و نیاز به تعمیر داشته باشد. در این صورت با وجود سرمایه صرف شده برای خرید آپارتمان انتخاب شده، وجود بودجه کافی برای تعمیرات نیز الزامی می باشد.

به دلیل شرایط اقتصادی، قدرت خرید مردم کاهش پیدا کرده و به طور معمول قادر به خرید آپارتمان ها نمی باشند. بسیاری از مردم در خرید خود در حوزه املاک و مستغلات، بیشتر به سمت خانه های کلنگی می روند، چرا که قیمت پایین تری نسبت به آپارتمان ها دارند. در این صورت خرید زمین نسبت به آپارتمان انتخاب بهتری به نظر می رسد. به این واسطه که می توان پس از خرید تا رسیدن زمان مناسب برای فروش و سودآوری بیشتر، صبر کرد و با سرمایه بیشتر، کیفیت سرمایه گذاری در منابع مختلف را گسترش داد.

682 بازدید کل ، 1 امروز

سامانه خریدوفروش " آنیسل " درقبال معاملات وخرید وفروش شما هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی ندارد.لطفا قبل از خرید با فروشنده از طریق پیام یا تماس توافقات کامل ونهایی را انجام داده و سپس اقدام به خرید نمایید.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران