موتور مکنده دود لیزری

3 روز قبل در
کد آگهی : 108400
    قیمت فروشتماس بگیرید

موتور مکنده دود لیزری
دستگاه مکنده دود پزشکی وسیله ای برای تصفیه هوای اتاق های عمل جراحی و محیط های بیمارستانی و درمانی است. در اصطلاح تجهیزات پزشکی به دستگاهی اطلاق می شود که با استفاده از آن دود، گاز، بخار و به طور کلی آلودگی های موجود در هوا و فضای محیط های درمانی و بیمارستانی جذب میشود. اجزای اصلی این دستگاه شامل پمپ هواکش، فیلتر و لوله است. آلودگی های شناور در هوا، ذرات، گرد و غبار، دود و گاز ناشی از استفاده از دستگاه های لیرز. جراحی و سایر دستگاه های الکتریکی، توسط فیلتر دستگاه جذب می شود. و سپس هوای تصفیه شده مجدداً به محیط باز میگردد.
دستگاه مکنده دود یا به اصطلاح تخصصی آن اسموک اواکواتور، با مکش دود جراحی، فضای اتاق عمل را از ذرات معلق خطرناک پاکیزه نگاه میدارد. این دستگاه از جمله تجهیزات مهم و ضروری مراکز پزشکی، درمانی، دندانپزشکی و زیبایی است. استفاده از این دستگاه روشی استاندارد و مؤثر برای تصفیه هوای محیط های درمانی و افزایش ایمنی کادر درمان است.
به طور مثال، در مراکز دندانپزشکی، آلاینده ها و بخارهای سمی ساطع شده از جیوه، برای پزشک و دستیاران مضر و خطرناک است. لذا در این مراکز از دستگاه مکنده دود Fume Eliminator برای تصفیه هوا در حین جراحی ها و اعمال دندانپزشکی استفاده میشود.
دستگاه مکنده دود پزشکی، خطرات و مسائل ناشی از ساطع شدن دود، گاز و بخارات حاصل از سوختن یا برش بافت های پوستی را برطرف میکند. در اتاق های عمل و برای جراحی های مختلف از دستگاه های لیزری و یا الکتریکی استفاده میشود. لذا در حین کار با این دستگاه ها، تولید گاز و دود اجتناب ناپذیر است. پرسنل اتاق عمل، جراحان، دندان پزشکان، متخصصان زیبایی و پوست و مو، به صورت مداوم با دود و گازهای ناشی از برش بافت های پوستی یا مو مواجه می شوند. دود و گازهای تولید شده در اتاق های عمل، منجر به تولید ذرات ریزی می شود که این ذرات خطرات فراوانی برای پرسنل به همراه دارد. دود جراحی حاوی مواد شیمیایی، گازها و بخارات سمی است که خطراتی را برای دستگاه تنفسی، بینایی و ریوی افراد ایجاد میکند.
مطالعات پزشکی و پژوهش های متعدد، خطرات دود و گازهای موجود در اتاق های جراحی و اثرات آن بر سلامت کادر پزشکی را به اثبات رسانده است. یافته های پژوهشگران نشان میدهد که دود جراحی، منجر به بروز عفونت های حاد، سرطان و اثرات مخرب بر دستگاه های تنفسی و بینایی پرسنل اتاق عمل می شود. ذرات گاز و دود ناشی از دستگاه های لیزر، جراحی و الکتریکی، حتی از فیلتر ماسک های جراحی مانند N95 و N100 نیز عبور میکند. این ذرات 1 میکرون و حتی برخی گازها و بخارات حاصل از دستگاه های کوتر 005/0 میکرون است.
استفاده از دستگاه مکنده دود پزشکی، راهکاری برای حفظ سلامتی پرسنل از اثرات ناشی از ذرات خطرناک و گازهای موجود در اتاق عمل محسوب میشود.
پارسیان اوستام

258 بازدید کل ، 1 امروز

سامانه خریدوفروش " آنیسل " درقبال معاملات وخرید وفروش شما هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی ندارد.لطفا قبل از خرید با فروشنده از طریق پیام یا تماس توافقات کامل ونهایی را انجام داده و سپس اقدام به خرید نمایید.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران