فروش عمده بوقلمون محلی – فروش جوجه بوقلمون

3 روز قبل در تهران
کد آگهی : 108150
    قیمت فروشتماس بگیرید
    استانتهران

فروش عمده بوقلمون محلی – فروش جوجه بوقلمون

فروش بوقلمون محلی در تهران را عموماً کسانی انجام می دهند که در کار پرورش این نوع از پرنده می باشند. این پرورش دهندگان طیور، به صورت کلی محصولات خود را در سنین گوناگونی عرضه می دارند. اگر می خواهید که بهترین نژاد بوقلمون را تهیه کنید، خوب است که سری به پرورش دهندگان اصلی آن بزنید. در کنار این، بازارهای فروش جوجه بوقلمون نیز در مناطق مختلفی از پایتخت کشور پیدا می شود که کار آنها ارائه این گونه از محصول در انواع گوناگونی می باشد.
وقلمون های محلی از جمله بهترین نوع این گونه از طیور به شمار می رود. این محصول را کسانی که در کار پرورش بوقلمون می باشند، به گونه کاملاً سنتی و یا صنعتی تولید می نمایند. این عرضه کنندگان در کار پرورش جوجه بوقلمون محلی تبحر لازم را دارند و شما می توانید با مراجعه به مکان هایی که در آن پرورش این محصول انجام می شود، به صورت کلی و عمده خرید را انجام دهید.

در تهران نیز جاهایی را می توان پیدا نمود که این نوع از طیور با نرخ های بسیار مناسبی ارائه می شوند. شما به عنوان خریدار خواهید توانست که از جوجه یک روزه تا چند ماهه را به این شکل تهیه کنید.

228 بازدید کل ، 1 امروز

سامانه خریدوفروش " آنیسل " درقبال معاملات وخرید وفروش شما هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی ندارد.لطفا قبل از خرید با فروشنده از طریق پیام یا تماس توافقات کامل ونهایی را انجام داده و سپس اقدام به خرید نمایید.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه

نظرات کاربران