دستگاه ساکشن گیربکس اتومات

6 ماه قبل در تهران
کد آگهی : 97275
    استانتهران
    امکاناتفروش در آنیسل, مشاوره رایگان, فروش اینترنتی, ارسال رایگان, فروش اقساطی
    اینستاگرامAli.shabani.1362

دستگاه ساکشن گیربکس اتومات

تعویض روغن گیربکس
تعویض روغن هیدرولیک
تعویض روغن ترمز
تعویض روغن موتور
اطلاعات تمام خودروها
نوع و مقدار روغن مصرفی
کانکتورها کامل
تحویل اموزش و کلیه خدمات پس از فروش رایگان


دستگاه ساکشن گیربکس اتوماتیک تعویض روغن

یکی از بهترین و موثرترین راه حل‌های موجود برای تعویض روغن گیربکس، روغن هیدرولیک، روغن ترمز و روغن موتور خودروهای شماست. این دستگاه به شما کمک می‌کند تا با استفاده از فناوری روز، تعویض روغن‌های خودروهای خود را به صورت سریع و کاملاً اتوماتیک انجام دهید.

با استفاده از دستگاه ساکشن گیربکس اتوماتیک تعویض روغن، شما می‌توانید به راحتی نوع و مقدار روغن مصرفی خودروهای خود را بدانید و با اطمینان کامل، روغن‌های مورد نیاز را برای خودروهای خود تعویض کنید. این دستگاه با استفاده از کانکتورهایی که به خودروهای شما متصل می‌شوند، اطلاعات کاملی را در مورد خودروهای شما برای شما فراهم می‌کند.

با استفاده از دستگاه ساکشن گیربکس اتوماتیک تعویض روغن، شما می‌توانید به راحتی و با سرعت بالا، روغن‌های مورد نیاز خودروهایتان را تعویض کنید. این دستگاه به شما امکان می‌دهد تا به صورت سریع و کاملاً اتوماتیک، روغن‌های مورد نیاز خودروهای خود را تعویض کنید و به همین دلیل، می‌تواند به شما کمک کند تا زمان و هزینه‌های خود را صرفه جویی کنید.

با خرید دستگاه ساکشن گیربکس اتوماتیک تعویض روغن، شما می‌توانید از تحویل اموزش کامل و کلیه خدمات پس از فروش رایگان بهره‌مند شوید. این دستگاه با طراحی مناسب و بهره‌گیری از فناوری‌های روز، به شما اجازه می‌دهد که به راحتی و با کیفیت بالا، تعویض روغن‌های خودروهای خود را انجام دهید.

در نتیجه، برای تعویض روغن‌های خودروهای خود به صورت سریع و کاملاً اتوماتیک، بهترین گزینه برای شما، خرید دستگاه ساکشن گیربکس اتوماتیک تعویض روغن است. با این دستگاه، می‌توانید به راحتی و با کیفیت بالا، تعویض روغن‌های خودروهای خود را انجام دهید و از تمامی مزایای آن بهره‌مند شوید.

169 بازدید کل ، 1 امروز

سامانه خریدوفروش " آنیسل " درقبال معاملات وخرید وفروش شما هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی ندارد.لطفا قبل از خرید با فروشنده از طریق پیام یا تماس توافقات کامل ونهایی را انجام داده و سپس اقدام به خرید نمایید.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های مشابه

نظرات کاربران