حفظ کیفیت و شادابی انگور صادراتی

6 ماه قبل در آذربایجان غربی ، ارومیه
کد آگهی : 97005
    استانآذربایجان غربی
    شهرارومیه
    امکاناتمشاوره رایگان, فروش اینترنتی

حفظ کیفیت و شادابی انگور صادراتی

شرکت صادرات و واردات اروم زرین خوشه تنها وارد کننده انحصاری ورقه های متا بی سولفید سدیم محصول آمریکای جنوبی آمادگی خود را جهت ارائه برگه متا بی سولفید مورد نیاز صادر کنندگان و سردخانه داران عزیز اعلام می نماید


شرکت صادرات و واردات اروم زرین خوشه

با تلاش و همت خود در راستای حفظ کیفیت و شادابی انگور صادراتی، تنها وارد کننده انحصاری ورقه های متا بی سولفید سدیم محصول آمریکای جنوبی در ایران است. این محصول با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و تحت نظارت کادری متخصص، برای حفظ کیفیت و شادابی انگور صادراتی استفاده می شود.

ورقه های متا بی سولفید سدیم، به عنوان یکی از بهترین روش های حفظ کیفیت و شادابی انگور صادراتی، توانسته است به رضایت صادر کنندگان و سردخانه داران عزیز برسد. این روش، باعث می شود که انگور صادراتی در زمان حمل و نقل و نگهداری در سردخانه، از دست دادن کیفیت خود جلوگیری شود و بهترین شکل ممکن در بازارهای جهانی به فروش برسد.

شرکت صادرات و واردات اروم زرین خوشه، آمادگی خود را جهت ارائه برگه متا بی سولفید مورد نیاز صادر کنندگان و سردخانه داران عزیز اعلام می نماید. با استفاده از این محصول برای حفظ کیفیت و شادابی انگور صادراتی، شما می توانید از بازارهای جهانی به بهترین شکل ممکن بهره ببرید و درآمد خود را افزایش دهید.

در شرکت صادرات و واردات اروم زرین خوشه، به مدیریت کیفیت و ارتباط با مشتریان بسیار توجه می شود و همیشه سعی بر ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود دارد. با انتخاب محصولات شرکت صادرات و واردات اروم زرین خوشه، شما مطمئن هستید که در بهترین شرایط ممکن به بازارهای جهانی وارد می شوید.

191 بازدید کل ، 2 امروز

سامانه خریدوفروش " آنیسل " درقبال معاملات وخرید وفروش شما هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی ندارد.لطفا قبل از خرید با فروشنده از طریق پیام یا تماس توافقات کامل ونهایی را انجام داده و سپس اقدام به خرید نمایید.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های مشابه

نظرات کاربران