صنایع غذایی بیژن دفتر مرکزی خود را با حضور معاون رئیس‌جمهور افتتاح کرد

صنایع غذایی بیژن دفتر مرکزی خود را با حضور معاون رئیس‌جمهور افتتاح کرد

به گزارش آنی مگ : سعید اوحدی، معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، با حضور در دفتر مرکزی صنایع غذایی بیژن ، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف دفتر گفت: در شرایط سخت اقتصادی، کار در مجموعه‌های شرکت بیژن ، خود یک جهاد است و کارمندان و کارگران شرکت نیز در حکم سربازان حاضر در صف مقدم این جهاد هستند.

وی با تبریک اعیاد ماه ربیع‌الاول و گرامیداشت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) اظهار داشت: همه اخلاقیات و سیره و سنن این بزرگان می‌تواند برای ما الگو باشد.

صنایع غذایی بیژن دفتر مرکزی

پیامبر اسلام (ص) همواره با صبر و سعه صدر در برابر شرایط سخت زندگی مقاومت می‌کردند. این روحیه ایشان باید درسی برای امروز ما باشد.

اوحدی خاطرنشان کرد : پیامبر ما همانطور که خود فرمودند برای اتمام مکارم اخلاق مبعوث شدند و این یعنی باید در همه مراحل زندگی، از جمله محیط‌های کاری با توجه به اصول اخلاق اسلامی پیش رویم.

معاون رئیس‌جمهور در پایان یک بار دیگر از مدیریت شرکت صنایع غذایی بیژن تقدیر کرد و افزود: مدیران توانمندی مثل مدیریت بیژن، نقش مهم و بسزایی در تولید ملی و ارتقای کیفی صنعت کشور دارند.

این برنامه با حضور مدیران بخش‌های مختلف صنایع غذایی بیژن و مدیران استانی شرکت برگزار شد.

در ابتدای مراسم، حسین مصطفی‌زاده ضمن خوشامدگویی به معاون رئیس‌جمهور و مدیران شرکت، گزارشی از وضعیت بیژن و پیشرفت‌ها و چشم‌اندازهای شرکت ارائه داد.

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در pinterest
Pinterest
بازسازی و تعمیر خانه
دانستنیهای املاک و مستغلات

بازسازی خانه شامل چه کارهایی می شود؟

بازسازی خانه شامل چه کارهایی می شود؟ چگونه میتوانیم خانه مان را بدور از هرگونه تعمیر اساسی بازسازی کنیم؟ ما به دنبال آن دسته از

مشارکت در ساخت
دانستنیهای املاک و مستغلات

مزایای مشارکت در ساخت چیست؟

مشارکت در ساخت چیست ؟ مزایا و معایب تبدیل خانه های کلنگی و قدیمی در قالب ساخت و ساز مشارکتی و تبدیل آنها به خانه

لوازم الکترونیکی

آشنایی با پخش خودرو قبل از خرید

پخش خودرو با توجه به علاقه وافر نسل جوان به شنیدن صدای با کیفیت در خودرو (پخش خودرو )، بسیاری از تولیدکنندگان خودرو در سراسر