دستگاه مینی هایفو خانگی لیفت پوست و لیفتینگ صورت

دستگاه مینی هایفو خانگی لیفت پوست و لیفتینگ صورت

دستگاه مینی هایفو خانگی لیفت پوست و لیفتینگ صورت

با خرید دستگاه مینی هایفو خانگی با بهترین قیمت دستگاه هایفوتراپی خانگی سالنی می توانید تمامی چین و چروک های پوست صورت را رفع کنید و نیاز به عمل های زیبایی و جراحی نیست. دستگاه مینی هایفو خانگی و هم بصورت سالنی مورد استفاده قرار میگیرد .

دستگاه مینی هایفو خانگی چیست ؟

روش جراحی های زیبایی ممکن است اولین گزینه به ذهن همه برای رفع چین و چروک پوست صورت بنظر برسد . اما با پیشرفت تکنولوژی در حوزه زیبایی و جوانسازی پوست گزینه ی دیگری در اختیار ما قرار گرفته است . در واقع حذف مشکل چین و چروک باید با کشش سطحی پوست و یا لیفتینگ پوست با دستگاه هایفوتراپی انجام شود . برای رفع سریع چین و چروک پوست صورت یک راه سریع و ایمن وجود دارد و آن استفاده از دستگاه مینی هایفو خانگی است . دستگاه مینی هایفو کره ای موثر ترین و ایمن ترین روش حذف چین و چروک هایفوتراپی پوست با کمک دستگاه مینی هایفو است . دستگاه مینی هایفو خانگی سالنی جوانسازی و لیفتینگ پوست یکی از انواع دستگاه هایفوتراپی است که درواقع نسخه خانگی دستگاه مینی هایفو است . با خرید دستگاه مینی هایفو کره ای دیگری نیازی به انجام عمل ها و جراحی ها زیبایی نیست و در خانه یا سالن می توانید از مینی هایفو خانگی استفاده کرده و از قیمت مینی هایفو و نتایج آن شگفت زده شوید . ضمنا نام تجاری این محصول Mini HIFU است که برای اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی می توانید آنرا جستجو کنید .

دستگاه مینی هایفو خانگی لیفت پوست و لیفتینگ صورت

مینی هایفو چگونه کار می کند ؟

روش کار دستگاه مینی هایفو که در جواب مینی هایفو چگونه کار میکند از طریق امواج اولتراسونیک می باشد . اما اثرگذاری دستگاه لیفتینگ مینی هایفو کره ای با اتو صورت اولتراسونیک متفاوت است . مینی هایفو با نفود امواج اولتراسونیک به لایه های پوست باعث تحریک کلاژن می شود . کلاژن سازی است که طیف وسیعی از صدمات و عارضه های پوشش می دهد . یکی از این صدمات همان چین و چروک نیست . همچنین موجب لیفت پوست می شود . نتیجه آخر نیز زیبایی و جوانسازی پوست است با صرف قیمت مینی هایفو بسیار اقتصادی و مناسب . توجه داشته باشید که خرید دستگاه مینی هایفو خانگی و قیمت مینی هایفو خانگی را از مراکز معتبر تهیه کرده تا از اصالت کالا بهره مند شوید . مجموعه ما بهترن ها را برای شما ارائه میکند .در نتیجه این محصول یک دستگاه لیفت پوست خانگی بشمار می رود . لیفتینگ پوست در خانه با دستگاه مینی هایفو بهترین گزینه و بدون عوارض بهترین انتخاب برای شماست .

انواع دستگاه هایفوتراپی مینی هایفو خانگی

از نظر نوع استفاده دستگاه هایفوتراپی به دو دسته تقسیم می شوند . با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های زیبایی و جوانسازی و فیشیال زیادی راه خود را به خانه ها باز کرده اند . دستگاه هایفوتراپی نیز از این قاعده پیروی می کنند . به همین دلیل دو نوع سالنی و خانگی وجود دارند که بواسطه ابعاد کوچک آن ، به نوع خانگی آن مینی هایفو می گویند . دستگاه هایفوتراپی خانگی که نام تجاری آن در واقع مینی هایفو خانگی است . انواع دستگاه هایفوتراپی بهترین برند مینی هایفو خانگی وجود دارد که نسخه دستگاه هایفو خانگی از ابعاد کوچکتری نسبت به انواع قبل تر آن برخوردار است . از سایر ویژگی های مینی هایفو کره ای به راحتی و سادگی استفاده است . با مطالعه کوتاهی از نحوه کار می توانید براحتی برای خود و دیگران عمل لیفت پوست و حذف چین و چروک را انجام دهید .

بهترین دستگاه هایفو خانگی

تجربه کاربران اساس کار سنجش میزان و کارایی یک دستگاه است . بخصوص دستگاه های پوست و زیبایی . ما در طی این سالها بر اساس تجربیاتی که مشتریان در اختبار ما قرار داده اند بهترین دستگاه هایفو خانگی برند HIFU است . این دستگاه مینی هایفو Mini hifu سالهاست که در بازار موجود بوده و تمامی مشتریان نظرات در مورد دستگاه مینی هایفو خود را از آن اعلام کرده اند . خوشبختانه تمامی نظرات در مورد دستگاه مینی هایفو مثبت بوده و ما نیز آنرا به عنوان بهترین دستگاه هایفو خانگی برای لیفیت پوست شما پیشنهاد میکنیم .

تاثیر دستگاه مینی هایفو خانگی

 • اگر بخواهیم بصورت موردی به بخش کوچکی از از تاثیرات دستگاه لیفتینگ مینی هایفو اشاره کنیم شامل موارد ذیل می شود . البته این تاثیر دستگاه مینی هایفو خانگی بالاتر از انتظار شماست.
 • رفع چین و چروک های دور جشم
 • رفع و ترمیم چین و چروک خط خنده
 • سفت کننده پوست و لیفت
 • لیفتینگ پیشانی و رفع خطوط
 • لیفتینگ پوست
 • رفع چین و چروک پوست در خانه
 • لیفت پوست و سفت کننده صورت
 • لیفت گونه ها
 • رفع چین و چروک در خانه
 • رفع افتادگی پوست صورت

طرز استفاده از دستگاه مینی هایفو

ابتدا باید صورت را شست و خشک کنید . برای استفاده از این دستگاه نیاز به ژل هیدرودرمی دارید . این ژل مخصوص مینی هایفو است . البته قیمت ژل هایفوتراپی یا هیدرودرمی بسیار اقتصادی است پس نگران نباید . مقداری از ژل را رو دستگاه و مقداری آن قسمت از صورت که می خواهید لیفت انجام دهید را بمالید.  دستگاه را روشن کنید . دستگاه مینی هایفو 3 قدرت داد که پیشنهاد می شود ابتدا از همان قدرت کم استفاده کنید . سپس دستگاه هایفوتراپی را از پایین به بالا به آرامی حرکت دهید . در نظر داشته باشید که با هر کلیک، دستگاه 3 شات می زند . شما در صورت خود دستگاه را از پایین به بالا به آرامی حرکت داده، شات بزنید و به حرکت ادامه دهید . دقت کنید که استفاده از دستگاه مینی هایفو باید از پایین به بالا باشد . تنها بخش هایی وجود دارد که نباید دستگاه روی آن قسمت ها قرار بگیرد و اصطلاحا مناطق ممنوعه استفاده از دستگاه مینی هایفو خانگی هستند . این قسمت ها را در تصویر زیر مشخص شده اند .

مزایا و قیمت دستگاه مینی هایفو خانگی

فواید و مزایای استفاده از دستگاه مینی هایفو نسبت به محصولات مشابه عبارتند از:

 • ایمن و غیر تهاجمی (بدون درد)
 • عملکرد قدرتمند
 • امواج سونوگرافی با دقت و عملکرد بالا
 • بدون داشتن عوارض جانبی و دوره نقاهت
 • بهبود خاصیت ارتجاعی پوست
 • سبک و قابل حمل
 • قابل استفاده در هر زمان و هر مکان
 • مناسب انواع پوست
 • مقرون به صرفه
 • نفوذ عمیق به پوست
 • سهولت در استفاده

کیفیت و قیمت دستگاه هایفو خریداری شده در به صرفه بودن انجام کار جوانسازی در منزل تعیین کننده است.

با وجود وضعیت بهداشتی امروزه کشور برای سلامتی خود و دیگران ما امکان خرید اینترنتی دستگاه مینی هایفو خانگی را فراهم آورده ایم . شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه لیفتینگ مینی هایفو و نحوه فروش مینی هایفو خانگی و اطلاع از قیمت مینی هایفو و ثبت سفارش خرید دستگاه مینی هایو با کارشناسان ما تماس بگیرید . تضمین بهترین قیمت مینی هایفو خانگی و سالنی و اصالت کالا را مجموعه ما به شما تقدیم می کند . علاوه بر دستگاه مینی هایفو خانگی ، دستگاه های زیبایی و مراقبت از پوست و مو دیگری را ارائه می دهیم